İçeriğe geç

Odkara Büyüsü %100 Sonuç Garantili

odkara büyüsü

odkara büyüsü

Aşk büyüleri arasında yer alan odkara büyüsü genellikle giden sevgili veya eşi geri getirmeyi amaç edinen bir büyü türüdür. Aşk büyüleri arasında en tesirli olanıdır. Yüzyıllar öncesinde Orta Doğu ve Doğu Hindistan bölgelerinde sıklıkla uygulanmakta olan od kara büyüsü kadim büyü kitaplarında adı geçen aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu büyüyü her medyumun yapamamasından dolayı herkes tarafından bilinen bir büyü değildir. Sadece işinde uzman ve birçok ilime hâkim olan medyumlar tarafından yapılmaktadır. Etkisi genellikle on iki gün olarak tecrübe edilen bir büyüdür. On bir günde etki göstermesi beklenemez. Çünkü bu on iki günlük süre kesindir.  Bu süreden bir gün sonra yani on üçüncü gün gelmiş ve büyü etkisini göstermemişse büyü tutmamış demektir.

Odkara Büyüsü Nasıl Yapılır?

Odkara büyüsü bazı ruhani varlıklarla iletişime geçilerek yapılan sakıncaları olan bir büyüdür. Bu büyü ilim sahibi bir medyum tarafından yapılmadığı takdirde çok tehlikeli durumların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle od kara büyüsünü yapacak olan medyumun havas, ledün ve kuran ilmine vakıf olması şarttır. Bunun yanında doğuştan yeteneklere sahip olması gerekmektedir.

Odkara büyüsü yapılırken iki cin seçilerek onlardan destek alınmaktadır. Bu işlem oldukça tehlikelidir. Odkara büyüsü iyiliğe hizmet edeceği gibi kişilerin zarar görmesine neden olacak şekilde gerçekleştirildiğinde kötülüğe de hizmet etmektedir. Kişilerin hakları göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle şeytani amaçlarla yapılmamalıdır. Örneğin od kara büyüsü evli bir insanı eşinden ayırıp kendine âşık etmeyi sağlayacaksa şeytani amaçlara hizmet edip bir yuvanın yıkılmasına sebep olduğundan dolayı asla tavsiye edilmemektedir.

Bu büyüde amaç çok önemlidir. Kesinlikle insanların çıkarları için karşı tarafın mağdur edilmemesi gerekir. Ayrıca kendi maddi çıkarları için bu işi şeytani amaçlar ile yapan medyumlardan da uzak durulmalıdır. Dinimizin açık bir şekilde yasakladığı büyüden de uzak durulup insanlar kaderine razı olmalıdır. Örneğin ayrıldığınızda çok acı da çekseniz bu kişinin hayatınızda olmamasında birçok hayır vardır. Siz bilemezsiniz. Bunu ancak Allah bilir.

Hemen Ara