Kaşık Büyüsü %100 Sonuç Garantili

kaşık büyüsü

kaşık büyüsü

Kaşık büyüsü, evlenmek isteyen çiftler için bağlama büyüsü ya da hoşlanmadığınız bir kişinin peşinizi bırakması için soğutma büyüsü, eşinizden ayrılmak istiyorsunuz fakat bir türlü olmuyorsa ayırma büyüsü, küskün olan eşleri tekrardan birleştirmek amacıyla birleştirme büyüsü olarak yapılan en etkili büyülerden birtanesidir. Kaşık büyüsü mutlaka gerçek medyum Yasin hocamız gibi işin uzmanı medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Yanlış yapıldığı takdirde cin musallatları başlayabilir. O yüzden mutlaka işinde uzman medyum Yasin tarafından yapılması gerekmektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişi dinen Allah katında 15 gün boyunca vekalet vererek işlemlerini hocadan yapmasını rica edecek. Medyum hoca ise büyü yaptıran kişinin dinen Allah katında vermiş olduğu 15 günlük vekalet doğrultasında işlemleri gerçekleştirecek. Ve büyü yaptıran kişinin vermiş olduğu vekalet doğrultusunda medyum hoca tarafından Hristiyan mezarlığına gömülecektir. Kaşık büyüsünde mutlaka üzerine büyü yapılan kaşıkların Hristiyan mezarlığına gömülmesi mecburidir.

Kaşık için özel hazırlanmış bir tane ilaç yapılır ve kaşık hergün düğüm atılmadan önce bu ilaca batırılıp çıkartılır. Sonrasında bazı ayetler okunarak düğüm atılır. Ayrıca çoğu medyum sayfasında verilen yanlış bilgi vardır. Bu bilginin doğrusunu size vermekte bizim boynumuzun borcudur. Kaşık büyüsünde 2 tane kaşık kullanılır. Kaşıkları bir tanesi erkeği, diğer ise kadını temsil eder. Kaşıkların baş kısmının içine kişilerin Adı, Anne Adı ve Yaşları İbranice yazılır. Kaşıkların baş kısmının arka tarafına ise ibranice ayetler yazılır. Eğer kaşıklar birbirine bakacak şekilde bağlanılıp gömülürse ayırma, soğutma ve birbirlerine düşman olurlar. Eğer kaşıklar sırt sırta bakacak şekilde bağlanırlırsa bir ömür boyu dost olurlar, bağlama, evlilik ve birleştirme olarak sırt sırta vererek ayrılmaz bir bütün olurlar.

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Kaşık büyüsü işlemi 15 günde doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlanıp Hristiyan mezarına gömültükten 7 gün sonra etkisini göstermeye başlar. 40. günün sonunda ise büyü tamamen aktif olur. Mühürlenir ve artık korumalı bir şekilde teslim edilir.