Kara Büyü %100 Sonuç Garantili

Kara büyü, tehlikeli büyüler arasında yer alır. Bunun için güvenilir olan bir medyum gerekmediği surece bu büyüyü yapmak istemez. İnsanın malına ve psikolojik durumuna doğrudan etki eden bu büyüler çok büyük zararlar verebilir. Kara büyülerin tehlikeli olduğunu söyledik ancak ne amaçla yapılmış olduğunu öğrendiğinizde daha dikkatli hareket edilebilir.

Kara Büyü Niçin Yapılır?

Kara büyünün amacı kötülük yapılması içindir. Hiçbir iyi niyeti olmayan bu büyüde insanın sağlığı malı ve psikolojisi hedef alınır. Sevmediğiniz hatta nefret ettiğiniz insan ya da insanların doğrudan evlerine zarar vermek amacıyla yapılan bu büyüdeki amaç tamamen karşı tarafı felakete uğratmaktır. Dinimizce haram olarak kabul edilmiş olan bu büyüleri yapmak ve yaptırmak çok büyük günah kabul edilmiştir. Bunun için gerçek bir medyum Kara büyü yapmak istemeyecektir.

Kara büyünün yapılmış olduğu kişinin üzerinde bu etkiyi çok hızlı bir biçimde ve açıkça görebilirsiniz. İnsanın ölümüne kadar götüren bu büyüden uzak durulması insan sağlığı açısından da önemlidir. Bu büyünün öyle bir gücü vardır ki yapanı, yaptıranı, yapılanı herkesi etkisi altına alabilir. Kur’an-ı Kerim bize kötü amaçlı olarak yapılan büyülere karşı Allah’ a sığınma konusunda uyarılarda bulunmuştur. Bu da gerçekte büyülere inanmadıklarını iddia eden kişilerin aslında yanıldıklarını göstermektedir. Yani büyüler insanlara çok hızlı bir şekilde etki edebilen, olumlu ya da olumsuz sonuçlar ortaya çıkarabilen bu tılsımlar insanın yaşamını kökünden değiştirebilir.

Kara büyü kendi içerisinde de çeşitlerine ayrılmıştır. Merak edenler aşağıdaki listeden Kara büyü çeşitleri hakkında fikir sahibi olabilirler.

Kara Büyü Çeşitleri

  • Başkasının işlerini bozmak için yapılmış olan kara büyü
  • Uyku için yapılmış olan kara büyü
  • Bir erkeğin erkekliğinin bağlanması için yapılan kara büyü
  • Herhangi birinin kısmetini kapatmak için yapılan kara büyü
  • Eşlerin arasının açılması için yapılan kara büyü
  • Huzurlu bir ailenin huzurunun kaçırılması için yapılan kara büyü

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Büyülerin bozulmasında kullanılacak olan yöntemler genel olarak muska olarak isimlendirilir. Kara büyü de aynen bu şekilde muska ile yok edilebilir.