Domuz Yağı Büyüsü %100 Sonuç Garantili

domuz yağı büyüsü

domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü kara büyüler içerisinde yine en tehlikeli ve en tesirli büyülerden bir tanesidir. Çok kısa sürelerde sonuç veren bir büyüdür. Gerçek medyum Yasin tarafından yapıldığı zaman yani uzman bir medyum tarafından doğru ve eksiksiz bir şekilde yapıldığı zaman büyü yapılan kişi yada aileyi komple ortadan bile kaldırabilir. Çok tesirli bir büyüdür. Kesinlikle uzman bir medyum tarafından yapılması lazımdır. Eğer siz yapmaya kalktığınızda zaman en ufak bir yanlış yapıldığı takdirde; cin musallatı, hastalıklar, cinnetler, delirmeler hatta ölümle sonuçlanabilir. O yüzden bu büyüyü kendiniz asla ve asla yapmayı denemeyiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bir domuzu büyü yapılacak olan ailenin bilgilerine karşılık adak olarak seçerler. Ve bu domuzun her bir parçası aile bireylerine dağıtılır. Eğer aile 5 kişilik bir aile ise domuz 5 e bölünür ve her bir parçası bir kişiye verilir. Bu domuz parçalarının üzerine ateşle yakarak derilerinin sertleşmesi sağlanır. Derileri sertleştikten sonra özel yapılmış ilaca batırılır. Bu ilaçta 2 gün bekletilir. Zamanı geldiğinde çıkartılır ve çıktığı zamanda kıpkırmızı bir hale gelir. Sonrasında civa dediğimiz bir ilaç sürülür ve bu 5 parça birbirine bir halat ile bağlanarak köpeklerin önüne atılır. En son kalan yağ parçası da ailenin evinin önüne bırakılır.

Domuz Yağı Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Domuz yağı büyüsü, bir ailenin yuvasının tamamen dağılmasına, aile bireylerinin birbirlerini düşman olarak görmesine, birbirlerine kin ve nefret duygusu beslemelerin sebebiyet verir. Günümüzdeki en kuvvetli ayırma, soğutma amaçlı yapılan bir kara büyüdür.

Domuz Yağı Büyüsü Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra 7 günde etkisini göstermeye başlar ve 15. güne gelindiğinde ise büyü yapılan aile ya da kişinin bütün yuvası dağılmış olur ve aile bireyleri birbirine düşman olur.