Ayırma Büyüsü %100 Sonuç Garantili

ayırma büyüsü

ayırma büyüsü

İnsanlar çoğu zaman hayatta istemediği durumlarla karşılaşmaktadır. Bazı sorunlar yaşayıp, istediğini elde edemeyen insanlar sorunu çözmek için farklı yollara başvurur. Her insanda bu çözüm yolları farklılık gösterir. Bazı insanlar yaşadığı her şeyin Allah tan geldiğine inanır ve tevekkül yolunu seçer. Bazıları ise çevresinde olup biten her şeyi yönetmeyi tercih eder. Bu tür insanlar her şeyi kendisinin değiştireceğine inanan kimselerdir.

Örneğin kendisine yakınlık göstermeyen birini kendine aşık etmek için büyü yaptırmak gibi. Ya da sevmediği birine kötülük yapmak için onu sevdiğinden ayırmak gibi. Bu tür büyüler dinimizce yasak olan ve yaptırılması büyük günahlardan sayılan büyülerdir. Çünkü karşıdaki kişinin kötülüğünü isteyip zarar görmesini hedef almaktadır. Ayırma büyüsü de kötü amaç taşıyan insanların başvurdukları büyü türleri arasında yer alır. Genellikle karı kocanın arasını açıp ayrılmalarını sağlamak için yapılmaktadır.

İlk çağlardan bu yana dünyanın her yerinde uygulanmakta olan bu yöntemler günümüzde de birçok yuvanın yıkılmasına sebep olmaktadır. Evlilik kutsal bir kurumdur. Ve bu kuruma gelebilecek her türlü zarar aslında birçok kişiyi etkilemektedir. Bu nedenle ayırma büyüsü dinimizce caiz değildir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karı koca arasını açmak ve onları ayırmayı amaçlayan kişinin bir medyuma başvurmasıyla işlem başlamaktadır. Medyum büyü, havas ve ledün ilmini bilen kişidir ve doğuştan özel yeteneklere sahip olan kişidir. Ayırma büyüsünü yapabilmesi için kendisine büyü yapılmak istenen kişiye ait bir takım eşyalar isteyebilir. Özel okuma ve benzeri yöntemler ile büyü işlemini gerçekleştirir. Ayırma büyüsü en fazla tercih edilen büyü türleri arasında yer alır. Bu büyüyü herkes yapamaz. Çünkü büyü yapabilmek için özel yeteneklere sahip olmak gerekmektedir.

Büyü yapabilen medyumlar doğuştan özel yeteneklere sahip olduğu gibi sonradan da bu alanda eğitim alan kişilerdir. Son zamanlarda insanların büyüye daha çok başvurmaları nedeniyle sahte medyumların sayısında da çok fazla artış görülmektedir. Bu nedenle özellikle internet üzerinden yapılan medyum aramalarında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Daha önce medyumdan hizmet alanların yorumları dikkate alınarak hareket edilmelidir.