Adet Kanı Büyüsü %100 Sonuç Garantili

adet kanı büyüsü

adet kanı büyüsü

Adet kanı büyüsü; kara büyüler içerisine giren en kuvvetli bağlama büyülerinden bir tanesidir. Günümüzdeki kadınların çoğu regl dönemindeki akan kanına şeker damlatıp yemeğin ya da çayın içerisine koyup eşlerine yedirerek büyü yaptıklarını zannediyorlar fakat durum hiçde öyle değildir. Bu yapılan yanlış bir olaydır. Adet kanı büyüsü, kadının regl olduğu gün başlayıp 7 gün boyunca işlem yapılır kadının hastalığı bitene kadar. 7 günde yapılan işlemler doğrultusunda kişinin eş cinsi bu büyü yapıldıktan sonra adeta sahibine sadık bir köpek gibi aşık olur. Gözü sevdiği kişiden başkasını görmez. Onun dediğinden dışarıya çıkmaz. Sevdiği kişi ne derse desin onu yapar ve uygular. Büyü yaptıran kadın, büyü yaptırdığı eşini istediği gibi yönlendirebilir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü, çok kuvvetli bir büyü olduğu için %100 sonuç garantili bir büyüdür. Ayrıca kara büyü olduğu için herkes bu büyüyü yapamaz. Sadece şeytani hocalar tarafından yapılır. Ayrıca bu büyüyü yapmak çok büyük bir ilim gerektirir. Karabüyü olduğu için yanlış yapıldığı zaman hastalık, cinnetler hatta ölümle sonuçlanabilir. Ayrıca bağlama yapayım derken yanlışlık olduğu zaman eşiniz sizden daha da fazla uzaklaşır. Bu da yuvanızın yıkılmasına sebep olur. Bu büyüyü bazı hoca diye geçinen kişiler tarafından adet kanı değilde normal kan ile yapmaktadır. Normal kan ile yapılan büyü kesinlikle hiçbir sonuç vermez. Boşu boşuna paranızı kaptırmayın. Ayrıca adet kanı büyünün yapımına başlanması için büyü yaptıracak olan kadının mutlaka regl döneminde yapılması gerekmektedir. Regl döneminde yapılmaz ise o büyü yine hiçbir şekilde tutmayacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Kimler İçin Yapılır?

Adet kanı büyüsü; evli çiftler, eşcinsel bayanlar, tek taraflı aşk yaşayan bayanlar, nişanlı ya da sözlü çiftler için yapılabilir.